czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2009
  • wyświetleń: 3367

Nowe logo biblioteki miejskiej

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach ma nowe logo - czerwone okręgi - układające się w symbol otwartej książki, której podstawę tworzy nazwa instytucji. Symbol ma się stać znakiem rozpoznawczym czechowickiej biblioteki.

Nowe logo biblioteki miejskiej
Nowe logo


Logo, które stanie się nieodzowną częścią pism, strony internetowej, materiałów promocyjnych, reklamowych i informacyjnych związanych z jej działalnością, będzie służyć identyfikacji wizualnej naszej książnicy.

- Nowy znak graficzny identyfikujący bibliotekę stworzono w celu profesjonalizacji działań promocyjnych – mówi dyrektor MBP Ewa Kmiecik-Wronowicz.

Głównym zadaniem logo jest przyciągnięcie uwagi kolorem, symboliką i nowoczesną formą graficzną - ma wywołać u odbiorcy skojarzenia z symbolizowanym podmiotem, czyli biblioteką.

Szczegółowy zakres funkcji logo określa „Księga Identyfikacji Wizualnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach”.

Mamy nadzieję, że nowe logo przypadnie czytelnikom do gustu i pozytywnie wpłynie na postrzeganie naszej miejskiej instytucji kultury.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.