czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 maja 2009
  • wyświetleń: 1961

Nieletni włamywacz na ul. Góniczej

Czechowiccy policjanci zatrzymali w czwartek 16-letniego włamywacza. Nieletni wyważył okno w opuszczonym budynku przy ulicy Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Nieletni włamywacz na ul. Góniczej
fot. Policja


Do włamania doszło nocą z 20/21 maja. Włamywacz wyważył okno w niezamieszkałym budynku, z którego skradł metalowe elementy samochodu – karoserię, skrzynię biegów, silnik i koła, a także siatkę ogrodzeniową, przewody elektryczne oraz maszynę do cięcia granitu – przedmioty, które właściciel wycenił na blisko 7 tysięcy złotych.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Szybko ustalili, że czynu tego dopuścił się 16-letni czechowiczanin. Sprzedał on skradzione przedmioty w jednym z czechowickich punktów skupu metalu za kwotę 200 złotych. Policjanci odzyskali skradzione mienie i zawrócili właścicielowi. Nieletni trafił do Izby Dziecka. Za włamanie tłumaczyć się będzie przed Sądem dla Nieletnich.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.