czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 maja 2009
  • wyświetleń: 1471

Targi Pracy w Bestwinie

Urząd Gminy w Bestwinie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP zapraszają na Bestwińskie Targi Pracy, które odbędą się w piątek 29 maja w budynku Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie w godzinach od 11.00 do 15.00.

Targi Pracy w Bestwinie


Organizatorzy przygotowali dla wszystkich zainteresowanych oferty pracy stałej i tymczasowej w kraju oraz zagranicą. Z pewnością nie zabraknie także propozycji dla młodzieży uczącej się i szukającej pracy dorywczej czy sezonowej na wakacje.Targi Pracy może odwiedzić każdy, kto jest zainteresowany podjęciem zatrudnienia.

Do dyspozycji uczestników będzie także pracownik Powiatowego Urzędu Pracy z Czechowic-Dziedzic oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Do dyspozycji będzie również doradca zawodowy oraz inspektor Państwowej Inspekcji Pracy, który z przyjemnością udzieli merytorycznych porad.

Wstęp na targi, korzystanie z ofert pracy, wszelkie porady i konsultacje udzielane będą bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy!

gminabestwina.info target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.