czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 maja 2009
  • wyświetleń: 1482

Dni naszego miasta partnerskiego

W sobotę 23 maja nasze partnerskie miasto Orlova obchodziło swoje doroczne święto. Z tej okazji z przyjacielską wizytą do czeskiej Orlovej udał się zastępca burmistrza Stanisław Czyż oraz reprezentujący czechowicką Radę Miejską - radny - Bolesław Jonkisz.

Jiri Michalik - Starosta Miasta Orlova przyjął od władz reprezentujących Czechowice-Dziedzice list gratulacyjny podpisany przez burmistrza Mariana Błachuta.

"Serdecznie dziękuję za zaproszenie do uczestnictwa w święcie miasta – Dniach Orlovej. Chcę podkreślić, iż cieszę się z aktywnie i owocnie rozwijających się z dobrosąsiedzkich kontaktów pomiędzy naszymi miastami. Za pośrednictwem Pana Starosty pragnę przekazać, w Dniu Święta Orlovej, wszystkim mieszkańcom naszego miasta partnerskiego, życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności, a na czas świętowania wspaniałej zabawy i dobrego humoru dla wszystkich."

Trzynaste Dni Miasta Orlovej, to również okazja do zaprezentowania się orlovskiej społeczności Polskiego Związku Kulturalno Oświatowego, działającego w naszym partnerskim mieście. Tym razem PZKO zorganizował turniej tenisa stołowego, a w programie obchodów Dni Miasta, które potrwają do 30 maja, jest zaplanowany jeszcze ich jubileuszowy koncert.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.