czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2009
  • wyświetleń: 1313

W Korowodzie Młodości

Czytelnicy oraz bibliotekarze wraz z młodzieżą, rodzicami, nauczycielami, władzami samorządowymi i powiatowymi wzięli udział w Korowodzie Młodości, który wyruszył w piątek, 22 maja, z placu Jana Pawła II do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Tam też na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, wśród których wielką popularnością cieszyły się warsztaty prowadzone przez nasze bibliotekarki. I tak tajemnice tęczowego składania papieru „iris-folding” odkrywała Urszula Bolek z Oddziału Dziecięcego, haftu strukturalnego Jolanta Siwek z Filii nr 10, a zajęcia bibułkarskie prowadziła Ewa Medoń-Piętka z Filii nr 1.

Organizatorami imprezy był Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Art.”, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Impreza była podsumowaniem projektu „Zakochaj się w funduszach europejskich”. Realizowany w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, oraz współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.