czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 maja 2009
  • wyświetleń: 2042

Papieski pociąg w Czechowicach

W 30. rocznicę pobytu Jana Pawła II w Polsce, kiedy to padły znamienne słowa „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej Ziemi”, organizowany jest przejazd Pociągu Papieskiego „Piekary Śląskie 2009”.

W piątek 29 maja br. wyjedzie z Oświęcimia o godz. 12.50 i przejedzie trasą: Nowy Bieruń - Chełm Śląski - Imielin - Mysłowice Kosztowy - Mysłowice Brzezinka - Mysłowice Brzęczkowice - Mysłowice - Katowice Szopienice Płd i o 15.14 dojedzie do Katowic.

Natomiast w sobotę 30 maja br. pociąg wyjedzie z Katowic o godz. 8.27 i przejedzie trasą: Mikołów - Łaziska - Orzesze - Czerwionka - Rybnik - Rydułtowy - Żory - Strumień - Skoczów - Bielsko Biała - Czechowice Dziedzice (ok. 15.00) - Pszczyna - Tychy i wróci do Katowic o godz. 16.47. Pociąg ten odwiedzi 29 miast i miejscowości zatrzymując się na stacjach kolejowych.

aka / czecho.pl

Źródło: wiara.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.