czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 1 czerwca 2009
  • wyświetleń: 2717

Miliard w rozumie

Artykuł sponsorowany:

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórym osobom, zarabianie pieniędzy przychodzi łatwiej niż innym? Przecież nie dlatego, że są inteligentniejsi czy pracują ciężej niż inni. Co takiego robią, że zdobywają niemalże wszystko czego zapragną?
Być bogatym, czy być szczęśliwym?

Miliard w rozumie


Ludzi często prześladuje myśl i wpajane od dzieciństwa przekonanie, że pieniądze szczęścia nie dają. Dlatego często nie chcą budować niezależności finansowej. W społeczeństwie wytworzyło się silne przekonanie, że pierwszy milion trzeba ukraść? To mit, który powoduje że nie podejmujemy wyzwania i trwamy dalej w swoim świecie, narzekając na życie. Zastanówmy się więc, czy pieniądze mogą dać Ci szczęście? Czy pomogą w życiu? Czy więcej jest dzięki nim dobra, czy pomnażają zło? Tak naprawdę bycie osobą bogatą nie ma żadnych minusów, To zła interpretacja znaczenia słowa “Bogaty” wywołuje mylne wnioski dotyczące tego stanu.

Czy Ty też możesz zostać milionerem?

Wbrew pozorom wzbogacenie się nie jest wcale takie trudne. Musisz jednak poznać zasady jakimi rządzi się świat wielkich pieniędzy i zacząć ich przestrzegać.

Jak poznać te zasady? Poprzez lektury książek i uczestnictwo w kursach. Możesz też uczyć się sukcesu i bycia bogatym od ludzi, którzy są już bogaci? Nie ma sensu szukać własnej drogi, jeżeli można skorzystać z wiedzy, która już została poznana i czeka na wykorzystanie? Możemy przecież uczyć się od innych. Przed Tobą też stoją takie możliwości.

pless.home.pl/foto/news/mentalny_1.jpeg>

Co najbardziej przeszkadza ludziom w osiągnięciu sukcesu?

Wielu ludzi tłumaczy się, że nie mogą zostać milionerami, ponieważ mają w życiu różnego rodzaju przeciwności i problemy, które wstrzymują ich drogę do bycia bogatym. Jednak ludzie, którzy odnosili największe sukcesy, tworzyli swoje fortuny zupełnie od zera. Nie szukali wymówek.

Skorzystaj z rad innych, naucz się jak zdobyć finansową niezależność. Na początku wcale nie musisz kupować drogich książek czy płacić tysięcy złotych, za profesjonalne szkolenia. Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń takie jak np. to, dostępne pod adresem www.mentalny.pl target=_blank class=dodaj>www.mentalny.pl.

Wybierz swoją drogę

pless.home.pl/foto/news/mentalny_2.jpeg>

To co dziś zrobisz ma wpływ na Twoją przyszłość. Poznaj sposoby na wyrwanie się z przeciętności. Stosuj je, a zdziwisz się, jak szybko zaczniesz dostrzegać i wykorzystywać okazje do zarabiania pieniędzy.

Chcesz tak naprawdę odnieść sukces, czy tylko tak mówisz? Udowodnij sobie i tylko sobie, że naprawdę tego chcesz! Dokonaj wyboru teraz: albo chcesz żyć tak jak żyjesz teraz i nie chcesz nic zmieniać albo zmień coś na lepsze. Wybór należy wyłącznie do Ciebie.


pless.home.pl/foto/news/mentalny_3.jpeg>

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.