czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2009
  • wyświetleń: 758

Spotkanie integracyjne dla dzieci

31 maja młodzież działająca w Szkolnym Kole PCK już po raz ósmy zorganizowała w Zespole Liceów wraz ze swoją opiekunką panią Katarzyną Ożóg-Gilowską spotkanie integracyjne dla dzieci z czechowickich świetlic socjoterapeutycznych „Zatoka” i Świetlicy Profilaktycznej T. Ch. im. Ojca Pio, wychowanków Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie oraz dzieci niepełnosprawnych.

Reklama

W spotkaniu w przeddzień „Dnia Dziecka” uczestniczyło ponad osiemdziesięcioro dzieci wraz z rodzicami, wychowawcami i opiekunami oraz goście Alina Świeży-Sobel - radna powiatowa i Antoni Kruczek- wiceprezes ZR PCK w Bielsku-Białej. Każde dziecko obdarowane zostało paczką słodyczy. Dzieci wysłuchały wierszy Brzechwy w wykonaniu uczniów klas 2e i d, startowały w zawodach sportowych za, udział w których otrzymywały prezenty: np. piłki czy lalki, maskotki oraz słodycze.

Zespół Liceów

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.