czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2009
  • wyświetleń: 4404

Dzień Dziecka w przestworzach

Po niezwykle udanej i atrakcyjnej wyprawie kaniowskich żaków do Parku linowego w Bielsku - Białej dzisiaj, z okazji Dnia Dziecka, kolejna grupa kaniowskich dzieci przeżywała nie lada emocje.

Reklama

Z inicjatywy sołtysa Marka Pękali kilkunastu uczniów i ministrantów odwiedziło Bielski Park Techniki Lotniczej i dzięki uprzejmości prezesa Dariusza Piecucha mogło po raz pierwszy w życiu odbyć podniebną podróż. Na pewno ten Dzień Dziecka utkwi im w pamięci na bardzo długo, a przeżytymi wrażeniami będą się również bardzo długo dzielić ze swoimi koleżankami i kolegami, którzy mieli mniej szczęścia w losowaniu, bowiem taka forma została przyjęta w szkole dla wyłonienia dzieci, które mogły wziąć udział w zwiedzaniu lądowiska wraz z hangarami i wieżą lotów oraz w przelocie nad Kaniowem, Czechowicami - Dziedzicami i Rudołtowicami.Podniebną podróż odbyła również pani dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kaniowie oraz ksiądz proboszcz.

gminabestwina.info/ target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.