czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2009
  • wyświetleń: 856

Dzieci poznają zasady bezpieczeństwa

Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Właśnie w lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje nad wodą, w górach, czy na koloniach.

Reklama

Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dlatego też przez cały czerwiec w Oddziale Dziecięcym trwać będą zajęcia na tematem bezpiecznych wakacji.

Uczniowie oraz przedszkolaki dowiedzą się o najważniejszych zasadach, które powinno się przestrzegać, aby wakacyjny wypoczynek nie zakończył się nieszczęśliwym wypadkiem. Dzieci poprzez zabawę poznają wiele ciekawych i pożytecznych rad, jak bezpiecznie spędzić wakacyjny czas.

Nauczycieli oraz wychowawców zainteresowanych udziałem w zajęciach zapraszamy do Oddziału Dziecięcego tel. (32) 215 20 01 lub poprzez adres e-mail: dzieczdz@o2.pl

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.