czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 czerwca 2009
  • wyświetleń: 759

Turniej darta o Puchar Dworek Alkazja

W dniu 13 czerwca na Kręgielni Wodnik odbył się przedostatni turniej darta o Mistrzostwo Czechowic-Dziedzic.

Reklama

Był to turniej o Puchar restauracji "Dworek Alkazja", a przy okazji kolejny zacięty turniej, w którym sytuacja zmieniał się jak w kalejdoskopie. Smaczku dodawała rywalizacja z 147 w Polsce Bartkiem Obracajem, jedyną osobą, która uzyskała w cyklu jak dotąd 180 punktów w jednym podejściu. Ale mimo wysokiego rankingu krajowego sposób na niego znalazł w półfinale Marek Twardzik, który w decydującej batalii pokonał Łukasza Alefierowicza.

Po 7 turniejach niezmiennie prowadzi Mariusz Sajdok, który zgromadził do tej pory 47 punktów i o 6 oczek wyprzedza Łukasza Alefierowcza. Między tymi dwoma zawodnikami rozegra się rywalizacja o mistrzostwo ponieważ trzeci w klasyfikacji Marek Twardzik traci do lidera aż 15 punktów.

Ostatni turniej odbędzie się 27 czerwca o godzinie 16 30 już tradycyjnie na Kręgielni Wodnik. Tym razem rywalizacja będzie toczyć się o Puchar Burmistrza. Serdecznie zapraszamy!

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.