czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 czerwca 2009
  • wyświetleń: 1492

Kredyty preferencyjne dla powodzian

W związku z warunkami atmosferycznymi zaistniałymi na terenie Czechowic-Dziedzic w ostatnich dniach i spowodowanymi w związku z nimi stratami, Urząd Miejski poinformował o możliwości uzyskania kredytów preferencyjnych na odbudowę zniszczonych mieszkań i domów oraz obiektów infrastruktury technicznej.

Reklama

Kredyty te udzielane są na zasadach określonych w ustawie z dnia 8 lipca 1999 r. o dopłatach do oprocentowania kredytów bankowych udzielonych na usuwanie skutków klęsk żywiołowych (Dz.U. z 1999 r. Nr 62, poz. 690 ze zm.). Z kredytów mogą także korzystać rolnicy na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych.

Kredyty udzielane są przez następujące oddziały banków:
1.Bank Gospodarstwa Krajowego, e-mail: program_powodz@bgk.com.pl
2.PKO BP S.A.
3.Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.
4.Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A.
5.Bank DnB NORD Polska S.A.
6.Bank Millennium S.A.
7.Mazowiecki Bank Regionalny S.A.

Dokładniejsze dane o zasadach przyznawania kredytów i wykazu banków są dostępne na stronie internetowej www.bgk.com.pl – w zakładce Strona główna > Oferta > Samorządy > Programy rządowe > Program dopłat do oprocentowania kredytów na usuwanie skutków powodzi.

Ponadto informuję, że osoby które doznały strat w prywatnych budynkach mieszkalnych mogą zwracać się o pomoc do Ośrodka Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Kolejowej 37 - wg załączonego www.czechowice-dziedzice.pl/www_2.0/download/ANKIETAOPS.doc target=_blank class=dodaj>wzoru.

aka / czecho.pl

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.