czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 lipca 2009
  • wyświetleń: 1957

Wymieniał koło i został okradziony

Policjanci poszukują złodzieja, który okradł kierowcę chevroleta podczas gdy wymieniał on koło w swoim pojeździe. Łupem sprawcy padła saszetka, a wraz z nią dokumenty i pieniądze. Do zdarzenia doszło wczoraj w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Niepodległości.

Mężczyzna wyszedł z jednego z banków. Prawdopodobnie już wcześniej obserwował go złodziej, który celowo przeciął oponę w jego samochodzie. W czasie, gdy kierowca wymieniał przebite koło, sprawca niespostrzeżenie skradł z samochodu saszetkę, w której znajdowały się pieniądze w kwocie 140 złotych, dowód osobisty, dowód rejestracyjny pojazdu i dwie karty bankomatowe.

Informacje o sprawcy tego przestępstwa prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Łukasiewicza 4, nr tel. (032) 2153235, (032) 2153236 lub najbliższej jednostki Policji – nr alarmowe – 997, 112. Zapewniamy anonimowość!

Jednocześnie przestrzegamy przed podobnymi przypadkami. Pamiętajcie Państwo, aby nie pozostawiać w samochodzie, w widocznym miejscu wartościowych przedmiotów. Jeśli już dojdzie do podobnej sytuacji i jesteście zmuszeni wymienić zdefektowane koło, nie zapominajcie o zamknięciu drzwi samochodu.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.