Wiadomości

  • 8 lipca 2009
  • wyświetleń: 1891

Kradzieże na kąpieliskach w regionie

Słonecznie dni sprawiają, że coraz chętniej odwiedzamy miejskie kąpieliska. Pochłonięci zabawą zapominamy niestety o właściwym zabezpieczeniu posiadanych, wartościowych przedmiotów. Dlatego policja apeluje o ostrożność!

W poniedziałek na bielskiej pływalni przy ulicy Konopnickiej złodziej wykorzystał nieuwagę dwójki nastolatków. Najpierw skradł pozostawiony na ręczniku brelok z numerem szafki w przechowalni, a następnie przekazał go pracownikowi szatni otrzymując w zamian plecak. Wraz z plecakiem zginęły należące do nastolatków dokumenty, dwa telefony komórkowe, dwa zegarki i pieniądze w kwocie 20 złotych. W minioną sobotę na kąpielisku tym zginął portfel jednego z plażowiczów.

Kilka dni wcześniej na czechowickiej pływalni przy ulicy Legionów złodziej skradł plecak należący do mieszkańca tego miasta. W plecaku znajdowały się dwa telefony komórkowe oraz klucze do mieszkania.

Dlatego też policja prosi o ostrożność. Podczas pobytu na pływalni nie zapominajcie o właściwym zabezpieczeniu wartościowych przedmiotów. Kradzieży można uniknąć, gdyż na terenie wszystkich tego typu obiektów są szatnie i przechowalnie.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.