Wiadomości

  • 24 lipca 2009
  • wyświetleń: 3105

Gra miejska: Poszukiwacze skarbów

Młodzieżowa Rada Miejska w dniu 27 lipca organizuje akcję dla najmłodszych Czechowiczan, którzy spędzają wakacje w domach.

Akcja odbędzie się pod kryptonimem "Poszukiwacze skarbów" i będzie przeprowadzona w okolicach Parku Miejskiego oraz Placu Jana Pawła II. Podczas akcji młodzi odkrywcy będą rozwiązywali zagadki i zmagali się z zadaniami sprawnościowymi, a wszystko po to, by odnaleźć zakopany skarb, do którego będą przybliżały wskazówki za każdą rozwiązaną zagadkę czy wykonane zadanie.

Dzieci zostaną podzielone na 6 drużyn sześcioosobowych, a najlepiej przebrana osoba zostanie uhonorowana dodatkową nagrodą. W akcji mogą brać udział osoby w przedziale wiekowym 6-11 lat, które zamieszkują teren Czechowic-Dziedzic. Osoby dorosłe powinny przyprowadzić zgłoszone dzieci na Plac Jana Pawła II na godzinę 9.45 i odebrać swoje pociechy około godziny 13.

Nad przebiegiem akcji i bezpieczeństwem będą czuwali członkowie Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Dzieci należy zgłaszać pod adresem e-mail: mrm@czechowice-dziedzice.pl oraz numerami telefonu 032 215 32 85 lub 032 215 31 59 (do godziny 15) do dnia 24 lipca. W treści zgłoszenia należy podać: Imię, Nazwisko, rok urodzenia, placówkę, do której uczęszcza dziecko oraz telefon kontaktowy. W razie niesprzyjających warunków akcja „poszukiwania skarbu” zostanie przeniesiona na inny termin.

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.