czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 lipca 2009
  • wyświetleń: 1587

Jak pozyskać dotację na działalność?

W Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach działa Regionalny Punkt Konsultacyjny, prowadzony przez specjalistów katowickiej Regionalnej Izby Gospodarczej.

Można tutaj całkowicie bezpłatnie uzyskać informacje związane z programami i formami wsparcia dostępnymi dla przedsiębiorstw oraz dla osób zamierzających podjąć działalność gospodarczą. Najbliższe konsultacje odbędą się w terminach 20 i 27 lipca oraz 3 sierpnia. Później nastąpi wakacyjna przerwa w działalności punktu konsultacyjnego.

Osoby zainteresowane najbliższym, poniedziałkowym terminem konsultacji, proszone są o uprzedni kontakt z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 1, pok. 408, tel. 032 214-71-68, e-mail: sr@um.czechowice-dziedzice.pl lub strategia@um.czechowice-dziedzice.pl ) w terminie do piątku 17 bm., do godziny 13.00.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.