Wiadomości

  • 16 lipca 2009
  • wyświetleń: 3363

42-latek groził sąsiadowi

42-letni, nietrzeźwy mężczyzna został wczoraj zatrzymany przez czechowickich policjantów, po tym jak groził swojemu sąsiadowi i zniszczył jego telefon komórkowy o wartości 400 złotych. Za przestępstwa te może spędzić w więzieniu najbliższe 5 lat.

W wtorek około 22.00 mieszkaniec ulicy Kasprowicza w Czechowicach-Dziedzicach wezwał policjantów na interwencję. Na miejscu okazało się, że jego nietrzeźwy i agresywny sąsiad wszczął awanturę. Podczas, gdy wjeżdżał na swoją posesję, podbiegł do jego samochodu, otworzył drzwi i wyrwał mu z ręki telefon komórkowy, którym uderzył w elewację budynku. W czasie szamotaniny groził mu śmiercią. Policjanci szybko obezwładnili agresywnego napastnika.

Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi przeszło 3 promile alkoholu. Noc spędził w izbie wytrzeźwień. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia i kierowania gróźb karalnych wobec swojego sąsiada – przestępstw, za które grozi mu 5 lat więzienia.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.