czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 lipca 2009
  • wyświetleń: 2033

Promocje czechowickich firm

Chcesz kupić jakiś przedmiot lub skorzystać z usługi, ale czekasz na promocję? Teraz dobra okazja już Cię nie ominie, bieżące najciekawsze oferty firm znajdziesz w bazie firm i instytucji.

W bazie firm na portalu czecho.pl pojawiły się "Promocje". To zakładka, dzięki której dowiecie się co można kupić i z jakich usług skorzystać w naszym regionie po okazyjnej cenie. W jednym miejscu sprawdzicie bieżące oferty firm, obniżki, rabaty, gratisy i przeceny. Wszystkie znajdziecie www.bazafirm.czecho.pl/0,0,0,czechowice-dziedzice,lista,promocje.html class=dodaj>[tutaj].

Firmy, które chcą zareklamować konkretny produkt, usługę mogą to zrobić w bazie firm i instytucji. Na początek każdej firmie dodaliśmy 3 gratisowe ogłoszenia promocyjne. Zachęcamy do przetestowania usługi. Wystarczy się zalogować i lewym menu wybrać opcję "Moje promocje".

Do końca lipca trwa też promocja z naszej strony. Pakiety ogłoszeń promocyjnych można nabyć z rabatem 50%. Szczegóły pod adresem www.bazafirm.czecho.pl/0,17,0,pakiet-ogloszen-50-taniej,wiecej,promocje.html class=dodaj>bazafirm.czecho.pl


czecho.pl

---------------------------

www.bazafirm.czecho.pl/0,0,0,czechowice-dziedzice,lista,promocje.html class=dodaj>Promocje czechowickich firm - zobacz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.