czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 lipca 2009
  • wyświetleń: 1835

Sprawdź czy masz prawo do zasiłku

Wnioski w sprawie ustalenia prawa do zasiłku rodzinnego, świadczenia pielęgnacyjnego na okres zasiłkowy 2009/2010 będą przyjmowane w Wydziale Świadczeń Społecznych UM, pok. 106 od dnia 1 września br.

Nowością jest, że do wniosku obok innych dokumentów należy dołączyć zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o przychodach osiągniętych w roku 2008 przez wszystkich pełnoletnich członków rodziny (do tej pory obowiązywało zaświadczenie o dochodach).

Zaświadczenia te będą wydawane w Urzędzie Skarbowym dopiero po 4 sierpnia. Wiąże się to ze zmianą wzorów wniosków i zaświadczeń niezbędnych do ustalenia prawa do świadczeń rodzinnych. Mieszkańców naszej gminy zainteresowanych pobieraniem świadczeń rodzinnych w nowym okresie zasiłkowy prosimy o zgłaszanie się po wnioski w Wydziale Świadczeń Społecznych tutejszego Urzędu po 17 sierpnia.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.