czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2009
  • wyświetleń: 1231

Poszukiwali skarbów w Czechowicach

W poniedziałek, 27 lipca Młodzieżowa Rada Miejska zorganizowała na terenie Czechowic-Dziedzic poszukiwanie skarbów, w którym brały udział dzieci w przedziale wiekowym 6-11 lat zamieszkujące naszą gminę.

Celem akcji było zorganizowanie rozrywki dla dzieci spędzających wakacje w mieście. Dzieci pragnąc poczuć smak przygody, z wielkim zapałem rozwiązywały różne zagadki i brały udział w konkurencjach sprawnościowych takich jak slalomy czy rzuty do tarczy.

Ale sprawność fizyczna to nie wszystko, poszukiwacze musieli się wykazać również znajomością mapy, bystrością umysłu i umiejętnością pracy w zespole. Odnajdywali kolejne ukryte wskazówki i rozwiązywali łamigłówki, które przybliżały ich do odnalezienia skarbu. Wszyscy poszukiwacze, po długiej drodze dotarli do miejsca, gdzie spoczywał skarb.

Po prawie 3 godzinach morderczej walki z czasem, skarb odnaleziono w sali narad Urzędu Miejskiego. Wraz ze skarbem czekał na nich zastępca burmistrza Maciej Kołoczek, który dokonał oficjalnego otwarcia skrzyni. Skarbem okazały się paczki słodyczy, którymi zostali obdarowani wszyscy uczestnicy. Warte podkreślenia były wspaniałe przebrania niektórych uczestników, które dodawały uroku całej zabawie. Najoryginalniejsze przebrania zostały uhonorowane dodatkowymi nagrodami.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.