czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2009
  • wyświetleń: 4865

Polsko-czeski cyrk w Kaniowie

Dla kaniowskich dzieci poniedziałkowy wieczór, 27 lipca, w znaczny sposób odbiegał od innych wakacyjnych wieczorów.

Polsko-czeski cyrk w Kaniowie
fot. gminabestwina.info


A wszystko to za sprawą cyrku Adonis – polsko - czeskiej rodzinnej grupy cyrkowej, która zaprosiła dzieci, i nie tylko, na swój występ, który miał miejsce o godz. 19 w Domu Strażaka. Prawie dwie godziny można było podziwiać popisy artystów o polskim i czeskim rodowodzie.

Rozpoczęło się pokazem, w którym to jedna z artystek na sztylecie umieszczonym w ustach unosiła ciężar układanych na niego w piramidę szampanówek. Następnie dzieci podziwiały występ klauna i pokaz magii, w którym mogły również uczestniczyć niektóre z nich, bowiem dla uwiarygodnienia całego pokazu artyści zapraszali do udziału uczestników tego świetnego widowiska. Występom towarzyszyły nie tylko brawa, ale i salwy śmiechu, doprowadzał do niego swoimi psotami klaun Pepino. Za karę został nawet zamieniony w krasnoludka. Na scenie pojawił się również Harry Potter, a w księżniczkę Hermionę wcieliła się Wiktoria, jedna z uczestniczek tego cyrkowego widowiska.

Z ogromną uwagą widzowie obserwowali dwa ostatnie numery, w których to mogli zobaczyć zamianę postaci zamkniętych w worku i skrzyni oraz sztuczkę, w której Pani Adonis została zamknięta w skrzyni, a później porozcinana ostrymi mieczami na kawałki. Oczywiście nic się jej nie stało, a sztuczka wyszła rewelacyjnie.

Cóż by to był za cyrk bez popcornu i lemoniady, więc i tych nie brakowało, podobnie jaki i cukrowej waty i innych gadżetów, które można było na miejscu zakupić.

gminabestwina.info/ target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.