Wiadomości

  • 3 sierpnia 2009
  • wyświetleń: 6020

Pobito kobietę na ul. Słowackiego

W dniu 30 lipca o 12.20 patrol Straży Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Słowackiego (deptak), w trakcie patrolu, zauważył siedzącą na ławce zakrwawioną kobietę - mieszkankę Bestwiny.

W trakcie interwencji ustalono, że została ona uderzona w twarz przez mieszkańca naszego miasta. Poszkodowanej udzielono pierwszej pomocy tamując krwotok z nosa, a następnie wezwano Pogotowie Ratunkowe które odwiozło w/w do Szpitala nr 1 w Bielsku-Białej.

Ustalono świadka zdarzenia mieszkańca Kaniowa. W trakcie podejmowanej interwencji drugi patrol Straży Miejskiej ujął sprawcę pobicia, który znajdował się na deptaku ul. Mickiewicza i przewiózł go na miejsce zdarzenia. Poszkodowana rozpoznała sprawcę, w związku z powyższym przewieziono go wraz ze świadkiem do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach, celem prowadzenia dalszych czynności.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.