Wiadomości

  • 7 sierpnia 2009
  • wyświetleń: 1022

Konsultacje dla przedsiębiorczych

Jest jeszcze w sierpniu szansa skorzystania z bezpłatnego doradztwa dla osób prowadzących - lub zamierzających prowadzić - działalność gospodarczą.

Zapraszamy na indywidualne konsultacje w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach w ramach punktu konsultacyjnego katowickiej Regionalnej Izby Gospodarczej. W trakcie konsultacji można uzyskać informacje m.in. na temat możliwości otrzymania przez przedsiębiorców dotacji ze środków unijnych. Konsultacje maja formę indywidualnego spotkania, trwającego około pół godziny.

Najbliższy termin konsultacji to wtorek 11 sierpnia br. Kolejne spotkania planowane są dopiero pod koniec września.

Wszystkich zainteresowanych konsultacjami prosimy o kontakt z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, pl. Jana Pawła II 1, pok. 408, tel. 032 214-71-68, e-mail: strategia@um.czechowice-dziedzice.pl ).Osoby zainteresowane najbliższym terminem, proszone są o skontaktowanie się najpóźniej do poniedziałku, 10 sierpnia br., do godz. 14.00.

Regionalny Punkt Konsultacyjny w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach działa od października ubiegłego roku. W tym czasie z bezpłatnego doradztwa skorzystało już ponad stu zainteresowanych.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.