Wiadomości

  • 13 sierpnia 2009
  • wyświetleń: 2105

Plakatowanie jest zabronione

We wtorek, 11 sierpnia w trakcie prowadzonych czynności służbowych na osiedlu mieszkaniowym „Północ” patrol Straży Miejskiej stwierdził zabronione plakatowanie na słupach energetycznych oraz lampach oświetleniowych przy ulicach: Braci Koźbów, Kasprowicza, Szkolna.

Na miejscu ustalono, że właścicielem plakatów jest Biuro Agencji Kredytowej. Po udaniu się pod ustalony adres przeprowadzono rozmowę z właścicielką powyższej agencji i poinformowano, iż plakatowanie w miejscach niedozwolonych tj. słupy energetyczne, lampy oświetleniowe bez zgody właściciela jest zabronione. Właścicielka agencji wskazała sprawcę plakatowania, którego za popełnione wykroczenie z art. 63a§1 Kodeksu wykroczeń ukarano mandatem w wysokości 200 zł .

Straż Miejska w Czechowicach – Dziedzicach informuje, że plakatowanie w miejscach poza tablicami ogłoszeń może odbywać się tylko za zgodą właściciela po uiszczeniu stosownej opłaty. Bezwzględnie zabronione jest umieszczanie ogłoszeń i plakatów na drzewach.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.