Wiadomości

  • 18 sierpnia 2009
  • wyświetleń: 1978

Nowe witacze na drodze do Chybia

Po 3-tygodniowych pracach nad nowymi witaczami w Chybiu, tablice wróciły na swoje miejsce.

Nowe witacze na drodze do Chybia
fot. UG Chybie


Opracowano zupełnie inny, nowoczesny projekt graficzny, przedstawiający widok na skąpane słońcem Jezioro Goczałkowickie, herb gminy Chybie oraz informację o gminach partnerskich – gminie Ustka (PL) oraz gminie Cierlicko (CZ). Oczyszczono powierzchnię dotychczasowych blach metalowych, zamontowano nowe mocowania, gdyż tym razem nawet układ został zmieniony z pionowego na poziomy, a następnie metodą wydruku wielkoformatowego naniesiono nowy design i zabezpieczono go folią UV.

Takie witacze będą witać przejeżdżających i przyjeżdżających do Chybia w 3 miejscach granicznych gminy: na pograniczu z Zabłociem (ul. Bielska), na pograniczu z Landekiem (ul. Bielska) i na pograniczu z Drogomyślem (ul. Cieszyńska). Władze gminy mają nadzieje, że piękny widok na zalew zamieszczony na tablicach przyciągnie uwagę niejednego kierowcy, rowerzysty czy nawet piechura.

UG Chybie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.