Wiadomości

  • 30 sierpnia 2009
  • wyświetleń: 2909

Od września nowa linia autobusowa nr X

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach informuje, że od dnia 1 września zostanie uruchomiona nowa linia autobusowa oznaczona cyfrą X, łącząca bezpośrednio sołectwa gminy Czechowice-Dziedzice tj. Bronów, Ligotę i Zabrzeg z miastem Bielsko-Biała. Prosimy pasażerów o zapoznanie się z przebiegiem trasy oraz godzinami kursowania. Pobierz http://www.czechowice-dziedzice.pl/www_2.0/download/Zabrzeg_Bielsko.xls target=_blank class=dodaj>rozkład jazdy.

Przypominamy, że przed uruchomieniem nowej linii autobusowej PKM, przeprowadzono wśród mieszkańców ankietę, w celu określenia preferencji pasażerów komunikacji autobusowej.

- Nowa linia powstała przede wszystkim z myślą o mieszkańcach sołectw dojeżdżających do pracy bądź do szkół w Bielsku-Białej. Ankieta pomogła nam w stworzeniu najdogodniejszej dla pasażerów trasy przejazdu, która będzie przebiegać: Zabrzeg - Miliardowice - Bronów - Ligota - Mazańcowice - Komorowice - Bielsko-Biała - mówi dyrektor PKM-u Jan Matl.

Przez pierwsze miesiące funkcjonowania linia będzie monitorowana i jeżeli zajdzie taka potrzeba, zostaną naniesione korekty, celem przygotowania najlepszego połączenia autobusowego odpowiadającego oczekiwaniom pasażerów.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.