czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 3 września 2009
  • wyświetleń: 2160

Termomodernizacja Urzędu Miasta

Końcem sierpnia rozpoczęła się termomodernizacja budynku głównego Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach przy Placu Jana Pawła II, mająca na celu zmniejszenie zapotrzebowania i zużycia energii cieplnej w obiekcie budowlanym.

Reklama

Termomodernizacja Urzędu Miasta


Termomodernizacja obejmuje m.in. wykonanie nowej elewacji, modernizację instalacji c.o. wraz z podłączeniem centrali automatyki pogodowej, izolacja pionowa części podziemnej wokół budynku. Ponadto, w magistracie zostaną zamontowane nowe drzwi przy wejściu głównym.

Renowacji zostanie również poddany kamienny frontowy portal i schody wejściowe. Wraz z termomodernizacją prowadzone będą prace związane z budową szybu windy dla osób niepełnosprawnych.

W trakcie trwania prac remontowych mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z obiektu, za które serdecznie przepraszamy. Termin zakończenia prac planowany jest na 15 listopada tego roku.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.