czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 września 2009
  • wyświetleń: 1330

Akcja: Zdrowie w pakiecie w TKKG

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów waz z nowym sezonem rozpoczyna akcję "Zdrowie w pakiecie", która obejmuje nowe formy zajęć dla babci, mamy i dziecka.

Reklama

Od 1 września będą prowadzone: zajęcia gimnastyczne dla osób starszych oraz z nadwagą we wtorki i w czwartki o godz. 17.00, zajęcia "Aktywne 9 miesięcy" dla kobiet w ciąży (wymagana zgoda lekarza), a także gimnastyka dla dzieci w wieku od 5 lat, ucząca prawidłowej postawy ciała oraz prawidłowego sposobu poruszania się z elementami gimnastyki korekcyjno–kompensacyjnej.

Ponadto odbywać będą się zajęcia aerobiku typu: dance, conditioning (ABT, TBC, body ball, pump, itd.), cardio (hi-lo, fatburning, aeroboxing, step, itd.), body & mind (pilates), a także aqua aerobics.

Klub Kwadransowych Grubasów mieści się przy ulicy tetmajera 14A oraz na terenie nowej krytej pływalni MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach.

Dla placówek oświatowych, szkół, przedszkoli istnieje jeszcze możliwość włączenia się do udziału w realizacji programu „Mamo nie tucz mnie”. To zajęcia promujące nie tylko zdrowe odżywianie ale i aktywność fizyczną. Program realizowany jest wspólnie z I Programem TVP.

TKKG zapewnia też poradnictwo dietetyczne, diety indywidualne pozwalające uzyskać zgrabną sylwetkę, diety 1000 kcal, diety Instytutu Żywienia i Żywności. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerami: 0 604 248 845, 032 215 22 83.

fitness-kkg.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.