czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 września 2009
  • wyświetleń: 2459

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Burmistrz Czechowic-Dziedzic informuje o możliwości wypełnienia ankiety dotyczącej odpadów wielkogabarytowych i złożenia jej w Urzędzie Miejskim w Czechowicach – Dziedzicach do 30 września.

Reklama

Zbiórkę odpadów wielkogabarytowych z terenu naszej gminy przewiduje się przeprowadzić bezpłatnie do końca bieżącego roku. Podczas zbiórki będą odbierane odpady wielkogabarytowe wystawione przed teren posesji w wyznaczonym wcześniej terminie.

Odpady wielkogabarytowe są to wszelkiego rodzaju odpady o wymiarach uniemożliwiających lub utrudniających ich gromadzenie w pojemnikach do zbiórki odpadów np. elementy wyposażenia mieszkań tj. stare meble, dywany, wykładziny etc.

Podczas niniejszej zbiórki nie będzie odbierany sprzęt RTV i AGD, który można oddać bezpłatnie w siedzibie Firmy POLBUD przy ul. Górniczej 15 w Czechowicach - Dziedzicach.

Ankiety są dostępne w Wydziale Ochrony Środowiska na III p., pok.410 oraz do pobrania www.czechowice-dziedzice.pl/www_2.0/download/ankieta_wielkogabarytowe.doc target=_blank class=dodaj>tutaj.

Uwaga! Podczas akcji nie będą odbierane worki z odpadami.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.