czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 września 2009
  • wyświetleń: 1555

Amatorzy cudzych rowerów

Reklama

Nastolatkowie z Brzeszcz i Dankowic skradli dwa rowery górskie warte blisko 3 tys. zł. Dzięki szybkiej reakcji pokrzywdzonych 17-letni mieszkaniec Brzeszcz został ujęty bezpośrednio po kradzieży. Odzyskano też skradzione jednoślady. Czechowiccy policjanci ustalili i zatrzymali dwóch kolejnych sprawców tego czynu. Za kradzież mogą trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.

W poniedziałek wieczorem złodzieje skradli rowery, które właściciele pozostawili przed wejściem do lokalu w Kaniowie. Kiedy pokrzywdzeni zorientowali się, że zostali okradzeni ruszyli w pościg za sprawcami. Ujęli jednego z nich – 17-letniego mieszkańca Brzeszcz. Odzyskali też skradzione jednoślady. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci szybko ustalili i zatrzymali dwóch kolejnych sprawców tego czynu – 16-letnią mieszkankę Dankowic i jej 18-letniego kolegę.

Dwaj dorośli sprawcy mogą spędzić w więzieniu najbliższe 5 lat. Ich nieletnia koleżanka za swój czyn tłumaczyć się będzie przed Sądem dla Nieletnich.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.