czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 września 2009
  • wyświetleń: 1127

Powiatowe zmagania strażaków

W dniu 26 września na stadionie sportowym w Rudzicy odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze dla drużyn seniorów Ochotniczych Straży Pożarnych.

Reklama

Do zawodów zostały zakwalifikowane 32 drużyny, z czego wystartowało 10 drużyn żeńskich i 22 drużyny męskie. W drugiej grupie wystartowały między innymi zespoły OSP Bronów i OSP Czechowice-Dziedzice. Strażacy z naszej gminy zajęli odpowiednio miejsca ósme dwunaste, a najlepsza okazała się ekipa OSP Kobiernice. W kategorii zespołów żeńskich przedstawicielek naszej gminy zabrakło. Wygrała drużyna OSP Pisarzowice. Zwycięskie drużyny w nagrodę pojadą do Brukseli. Wycieczkę ufundowała Małgorzata Handzlik, posłanka do Parlamentu Europejskiego.

Puchar Przechodni Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku- Białej za najlepszy wynik w konkurencji ćwiczenie bojowe mężczyzn zdobyła drużyna OSP Komorowice Krakowskie z wynikiem 40,30 pkt. Drużyna ta uzyskała najlepszy wynik w tej konkurencji już po raz trzeci (2001r., 2005r. i 2009r.) w związku z czym otzrymała puchar na stałe.

Puchar przechodni za najlepszy wynik (50,34 pkt.) w konkurencji ćwiczenie bojowe kobiet otrzymała drużyna OSP Pisarzowice.

Po zakończeniu zawodów Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku- Białej st. bryg. Adam Caputa podziękował za przybycie wszystkim gościom oraz za pomoc w organizacji zawodów.

aka / czecho.pl

Źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.