czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 września 2009
  • wyświetleń: 4000

Z-ca burmistrza odszedł na emeryturę

Z dniem 29 września pełniący stanowisko pierwszego zastępcy burmistrza – Stanisław Czyż, w związku z osiągnięciem wieku emerytalnego, po wieloletniej służbie naszej gminie i jej mieszkańcom przeszedł na emeryturę.

Reklama

Oficjalne Zarządzenie Nr 129/09 odwołujące go z funkcji zastępcy zostało wydane 25 września 2009 r., wcześniej burmistrz Marian Błachut, w imieniu swoim i pracowników Urzędu Miejskiego, złożył odchodzącemu ze swojego stanowiska Stanisławowi Czyżowi, serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę.

„Wierzę głęboko, że przejście w stan zawodowego spoczynku w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku daje Panu wiele osobistej satysfakcji. Satysfakcji mierzonej nie tylko zasłużonym odczuciem zawodowego spełnienia, ale także wdzięcznością i szacunkiem, jakimi cieszy się Pan ze strony ludzi, którzy mieli okazję z Panem przez te lata pracować. Bo przecież najcenniejsza jest – myślę, że przede wszystkim – zwyczajna, ludzka radość i właśnie satysfakcja wypływająca ze świadomości docenienia przez mieszkańców Czechowic-Dziedzic, Bronowa Ligoty i Zabrzega efektów tej pracy. Właśnie ta obfitość ludzkiej serdeczności i wdzięczności jest tak naprawdę jedynie niezastąpiona i bezcenna. W imieniu swoim, współpracowników i mieszkańców naszego miasta, życzę Panu wielu spokojnych dni, przeżytych w pogodzie ducha i zdrowiu oraz dużo pomyślności w życiu osobistym”.

Stanisław Czyż przez wiele lat współtworzył samorząd naszej gminy. W latach 1994-1998 był radnym II kadencji - przewodniczącym Komisji Rozwoju Miasta oraz członkiem Komisji Ekologii. Przez kolejne dwie kadencje tj. w latach 1998 – 2006 pełnił funkcję zastępcy burmistrza Jana Bergera. Po wyborach samorządowych w roku 2006, stanowisko swojego pierwszego zastępcy wyznaczył mu obecny burmistrz Marian Błachut.

Burmistrz Stanisław Czyż sprawował bezpośredni nadzór nad Wydziałem Inwestycji i Zarządu Drogami, Wydziałem Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami, oraz Biurem Zamówień Publicznych.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.