czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 października 2009
  • wyświetleń: 1699

Kadeci przegrali, młodzicy wygrali

Zgodnie z siatkarską prawdą kto nie wygrywa 3-0 ten przegrywa 2-3. To przytrafił się siatkarskim kadetom z Czechowic-Dziedzic. Ich młodsi koledzy natomiast wygrali oba spotkania, prezentując się lepiej od siatkarzy z Bielska i Raciborza.

Reklama

Kadeci przegrali, młodzicy wygrali


Pierwszy mecz sezonu kadeci mają już za sobą i pierwszy punkt na koncie. Zespół popełnił jeszcze sporo błędów, ale to jego pierwszy rok w tej kategorii i przeznacza go przede wszystkim na naukę.

MTS Winner – AZS Rafako Racibórz
 2-3 ( 23, 22, -19, -14, -9 )

Skład zespołu: Jerzy Kisza, Marcin Adamczyk , Kamil Zabłocki , Kamil Szary , Szymon Żoczek , Adrian Żebrowski , Bartosz Puda , Kamil Kublin , Jakub Łoziński, Przemysław Zwaliński , Robert Zagórski , Damian Chrapkowicz

Młodzicy wygrali zdecydowanie oba mecze pokonując Bielsko i Racibórz co daje im pierwsze miejsce w grupie i awans do dalszych rozgrywek. Zespół był zdecydowanie lepszy w każdym elemencie i przez cały czas kontrolował grę, dzięki czemu mogli pograć wszyscy zawodnicy.

MTS Winner – AZS Rafako Racibórz
2-0 ( 13, 16 )

MTS Winner – UKS Top Jedynka Bielsko-Biała
2-0  ( 14, 11 )

Skład zespołu: Artur Zięba , Łukasz Przystał , Radosław Gil , Mateusz Palkij , Maciej Górka , Marcel Marszałek , Rafał Adamczyk , Szymon Retek , Paweł Surzyn , Adrian Lubecki , Bartek Machalica B, Krzysztof Abramek

Na meczach nie zabrakło kibiców i gorącego dopingu za co zespół serdecznie dziękuje, równocześnie zapraszając na kolejne spotkania do Gimnazjum nr 2:
Mecz kadetów 30.10.2009 godz. 16.00
Mecz młodzików 7.11.2009 godz. 10.00

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.