czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2009
  • wyświetleń: 1132

Bezpłatne porady dla przedsiębiorców

W Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach działa Regionalny Punkt Konsultacyjny, prowadzony przez specjalistów katowickiej Regionalnej Izby Gospodarczej.

Reklama

Można tutaj całkowicie bezpłatnie uzyskać informacje związane z programami i formami wsparcia dostępnymi dla przedsiębiorców oraz dla osób zamierzających podjąć działalność gospodarczą. Od września 2008 r. z doradztwa w tym zakresie skorzystało już ponad 150 osób. Najbliższe konsultacje odbędą się w poniedziałek 26 października 2009 r.

Spotkania mają charakter indywidualnej rozmowy z konsultantem, dlatego należy się na nie umawiać na konkretną godzinę. Osoby zainteresowane skorzystaniem z konsultacji proszone są o kontakt z Wydziałem Strategii i Rozwoju Miasta (tel. 32 214-71-68, e-mail: strategia@um.czechowice-dziedzice.pl ) w terminie do piątku 23 października br. do godziny 13.00.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.