czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2009
  • wyświetleń: 1022

MBP będzie współpracować z zamkiem

13 października podpisano Porozumienie o współpracy kulturalnej pomiędzy Zamkiem Królewskim na Wawelu a Miejską Biblioteką Publiczną w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Porozumienie ze strony Zamku podpisał Jerzy T. Petrus - Wicedyrektor ds. muzealnych Zamku Królewskiego na Wawelu, Miejską Bibliotekę Publiczną w Czechowicach-Dziedzicach reprezentowała Ewa Kmiecik-Wronowicz – Dyrektor Biblioteki. Podstawą do sformułowania Porozumienia był List Intencyjny, z którym Biblioteka czechowicka wystąpiła do władz Zamku z propozycją współpracy.

Współpraca, której szczegóły określa Porozumienie, zakłada:
- przygotowywanie oraz prowadzenie przez pracowników Biblioteki warsztatów plastycznych dla dzieci i osób dorosłych w ramach działań edukacyjnych podejmowanych w kooperacji z pracownikami Działu Oświatowego Zamku;
- przygotowywanie oraz prowadzenie przez pracowników Zamku zajęć edukacyjnych na terenie Zamku oraz w placówkach Biblioteki adresowanych do dzieci i osób dorosłych;
- udostępnienie Bibliotece wystaw edukacyjnych Zamku.

Porozumienie zawarto na czas nieokreślony.

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.