czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 października 2009
  • wyświetleń: 1878

Nowy wydział wypromuje miasto

Początkiem października Burmistrz Czechowic-Dziedzic powołał nowy Wydział Promocji, Kultury i Sportu. Wydział mieści się w odremontowanym lokalu przy placu Jana Pawła II 3/3 w bezpośrednim sąsiedztwie Wydziału Geodezji.

Reklama

W nowo zaadaptowanych pomieszczeniach biurowych urzędu mieszczą się ponadto przeniesiony z budynku głównego Wydział Strategii i Rozwoju Miasta oraz Biuro d/s Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom, które do tej pory mieściło się przy ul. Ks. J. Barabasza.

Wydział Promocji, Kultury i Sportu realizuje zadania z zakresu promocji miasta (prowadzenie strony internetowej miasta - www.czechowice-dziedzice.pl, wydawanie „Biuletynu Samorządowego Czechowic-Dziedzic”, przygotowywanie materiałów promocyjnych miasta, folderów, albumów itp. oraz koordynowanie współpracy z organizacjami i instytucjami zewnętrznymi, w tym współpraca z zagranicą), kultury (koordynowanie współpracy z instytucjami kultury, przygotowywanie uroczystości i imprez miejskich - w tym Dni Czechowic-Dziedzic) oraz sportu (koordynowanie współpracy z organizacjami prowadzącymi działalność sportową, organizacja imprez sportowych).

Nowy wydział, podobnie jak cały Urząd Miejski, jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.