czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 listopada 2009
  • wyświetleń: 883

Spotkaj się z Rzecznikiem Konsumentów

W dniu 6 listopada, tj. w piątek od 9.00.do 12.00 w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach dyżur będzie pełniła p. Irena Krzanowska – Powiatowy Rzecznik Konsumentów. Uwaga! Pani Rzecznik będzie przyjmować zainteresowanych w lokalu Urzędu Miejskiego przy pl. Jana Pawła II 3/3, tj. w pomieszczeniach Biura ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom (w sąsiedztwie Wydziału Geodezji).

Reklama

Powiatowy Rzecznik Konsumentów zajmuje się ochroną konsumentów, poprzez zapewnienie bezpłatnej informacji prawnej, m.in. w sprawach kupna, sprzedaży, rozwiązywania sporów między kupującymi i sprzedawcami itp.

Mieszkańców zainteresowanych tą tematyką, szukających pomocy w rozwiązywaniu problemów konsumenckich, zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Powiatowy Rzecznik Konsumentów – Irena Krzanowska jest pracownikiem starostwa bielskiego i przyjmuje interesantów w siedzibie starostwa w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej 40, IV p., pok. 403, tel. 033 813-68-76.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / http://www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.