Wiadomości

  • 11 maja 2010
  • wyświetleń: 5260

Fiat Panda do wygrania

Artykuł sponsorowany:

Firma LONTEX z Czechowic-Dziedzic przygotowała znakomitą promocję dla swoich Klientów. Każdy kto zrobi przegląd pojazdu na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów należącej do firmy LONTEX (ul. Legionów 88b) ma szanse na wygranie samochodu Fiat Panda!!!

Fiat Panda do wygrania


LONTEX
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 88b

Akcja promocyjna trwa do 27.08.2010. Klienci robiąc przegląd (badanie techniczne) jakiegokolwiek pojazdu (osobowego, busa, motocykla, ciężarówki, przyczepki, naczepy itd), wypełniają kupon promocyjny i wrzucają go do specjalnej urny. Losowanie odbędzie się w sierpniu 2010 roku podczas Dni Czechowic-Dziedzic a więc wszystko odbędzie się w
sposób jawny i rzetelny.

Loteria jest nadzorowana przez specjalną komisję i ma zgodę Ministerstwa Finansów.

Co ciekawe, samochód mogą wygrać również osoby, które do przeglądu przyjeżdżają pojazdem firmowym. Organizator nie ma bowiem możliwości prawnych legitymować Klientów - zatem uczestnik promocji, wypełniając kupon decyduje kto weźmie udział w losowaniu.

Promocja LONTEX - u jest pierwszą w okolicy tak bogatą ofertą dla Klientów. Nigdy dotychczas lokalnie nie było w promocjach tak wartościowych nagród. Nowy Fiat Panda 1.1. to łakomy kąsek - tym bardziej że udział w promocji nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Przegląd (badanie techniczne) pojazdu musimy wszyscy robić i tak, i tak - jest to wymóg prawny. Co więcej - wszędzie są te same ceny - wynikające z Dziennika Ustaw.

Ale tylko w LONTEX-ie można wygrać samochód Fiat Panda.

LONTEX
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 88b

Szczegóły na http://www.lontex.pl.