czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 listopada 2009
  • wyświetleń: 5794

Pijany kierowca wjechał w... radiowóz

W trakcie akcji „Znicz 2009” od piątku do poniedziałku (godziny 10.00) nad zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu czuwało blisko 500 policjantów. W tym czasie na bielskich drogach odnotowaliśmy 2 wypadki, w których 6 osób odniosło niegroźne obrażenia. Doszło do 34 kolizji. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących.

Reklama

W Czechowicach-Dziedzicach nietrzeźwy kierowca wjechał citroenem w radiowóz Straży Miejskiej. Do zdarzenia doszło na parkingu cmentarza przy ulicy Kopernika. Badanie alkomatem wykazało, że 55-letni sprawca miał we krwi blisko 2,5 promila alkoholu. Niestety, pomimo naszych apeli są jeszcze kierowcy, którzy wsiadają za kierownicę po alkoholu.

Podczas ubiegłorocznej akcji "Znicz 2008" trwającej trzy dni, policjanci odnotowali 6 wypadków, w których obrażenia odniosło 10 osób. Doszło do 13 kolizji drogowych, a z dalszej jazdy wyeliminowano 7 nietrzeźwych kierowców.

aka / czecho.pl

Źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.