
Wiadomości
- 7 listopada 2009
- wyświetleń: 1466
Renowacja kaniowskiego pomnika
Odsłonięty w 1962 roku pomnik poświęcony kilku mieszkańcom Kaniowa, którzy oddali swe życie walcząc z niemieckim najeźdźcą nadszarpnął już dosyć mocno upływ czasu. Także otoczenie pomnika nie wyglądało zbyt estetycznie.
Rodzina jednej z osób, której poświęcony jest pomnik, zupełnie prywatnie, przystąpiła do jego renowacji. Efekt tych starań można już od końca października zobaczyć w centrum Kaniowa.
Zyskał nie tylko sam pomnik, ale w znacznym stopniu poprawił się wygląd kaniowskiego centrum. Ofiarodawcom należą się głęboka wdzięczność i wyrazy najwyższego uznania.
http://gminabestwina.info/ target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info
Zyskał nie tylko sam pomnik, ale w znacznym stopniu poprawił się wygląd kaniowskiego centrum. Ofiarodawcom należą się głęboka wdzięczność i wyrazy najwyższego uznania.
http://gminabestwina.info/ target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info
ZOBACZ TAKŻE

Kolejny etap prac na wjeździe do Bielska-Białej. MZD wprowadzi tymczasową organizację ruchu

Powiat realizuje projekt wart 4,6 mln zł. Instalacje OZE pojawią się w dwóch czechowickich szkołach

[FOTO] Zakończyła się modernizacja fragmentu ul. Mazańcowickiej

[FOTO] Nowy asfalt i budowa chodników. Na ul. Sikorskiego w Zabrzegu trwają prace drogowe

Goczałkowice-Zdrój będą miały własny PSZOK. Będą krótsze kolejki do czechowickiego punktu?

Gorący temat[FOTO] W centrum powstał kameralny park. Całkowicie odmienił ten fragment miasta
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
