Wiadomości

  • 27 stycznia 2004
  • wyświetleń: 865

Stachursky pisze hymn dla Górnika Zabrze

Gwiazda muzyki pop - Stachursky, przygotowuje hymn Górnika Zabrze. Artysta poprowadzi inauguracje rundy wiosennej w Zabrzu. Do klubu zglosilo się też 12 dziewcząt, pragnących występować na stadionie w roli cheerleaderek.

Równoczesnie z hymnem trwają prace nad teledyskiem. Wyprodukowanych ma zostać 1.500 singli promujących hymn. Za kilka dni w internecie zostanie przedstawiona propozycja piosenki, a kibice Górnika będą mogli wyrazić swoją opinię na jej temat. Dziewczęta, które chcą zostać "futbolowymi" cheerleaderkami, wystepują obecnie przed meczami piłki ręcznej. Działacze Górnika zastanawiają się nad zatrudnieniem dla nich choreografa.

Ciekawe dlaczego Stachursky - mieszkaniec Czechowic-Dziedzic, co więcej członek zarządu czechowickiego klubu piłkarskiego RKS Walcownia, nie napisze hymnu dla czwartoligowca z Czechowic...

Iza

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.