czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 listopada 2009
  • wyświetleń: 3858

Zdemolowali zaparkowane Volvo

Trzech kolegów "od kieliszka" do tego stopnia rozpierała energia, że postanowili ją rozładować na zaparkowanym przy ulicy Narutowicza volvo. Uszkodzili karoserię pojazdu, powodując straty w wysokości tysiąca złotych. Tuż po zdarzeniu wandale zostali zatrzymani przez czechowickich policjantów. Za przestępstwo to grozi im teraz 5 lat więzienia.

Reklama

Zdemolowali zaparkowane Volvo
fot. KMP Bielsko-Biała


Nocą z piątku na sobotę trzej mężczyźni w wieku od 17-23 lat wracali z imprezy, a że promile mocno buzowały im w głowach i rozpierała ich energia postanowili zdemolować volvo, które było zaparkowane przy ulicy Narutowicza w Czechowicach-Dziedzicach. 23-letni wandal zdjął z zawiasów bramę ogrodzeniową i przy pomocy swoich kolegów kilka razy rzucił nią w karoserię samochodu. Hałas zaniepokoił właściciela pojazdu, który ruszył w pościg za sprawcami. Widział, jak wbiegli do klatki schodowej jednego z bloków, a o swoich spostrzeżeniach powiadomił policjantów.

Chuligani zostali zatrzymani przez stróżów prawa. Badanie alkomatem wykazało, że mieli od 2-2,5 promila alkoholu we krwi. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Za uszkodzenie cudzego mienia trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.