czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 1 grudnia 2009
  • wyświetleń: 1291

Mikołajkowy turniej kręgli

Młodzieżowa Rada Miejska, Kręgielnia Wodnik oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają 6 grudnia o godzinie 11 na Mikołajkowy turniej kręgli, który będzie zaliczany do klasyfikacji generalnej cyklu Vita Life Bowling Championship.

Mikołajkowe zawody będą pierwszymi z cyklu 5 turniejów o Mistrzostwo Czechowic-Dziedzic. Zawody odbędą się na kręgielni Wodnik tam też prowadzone są zapisy. Wpisowe do turnieju wynosi 10 złotych. Jednocześnie na jednym torze będzie mogło grać 4 graczy, którzy będą opłacali po równo czas spędzony na torze. Dla przykładu jeśli 4 zawodnicy będą grali jedną rozgrywkę 20 minut to za czas spędzony na torze zapłacą 10zł w rozbiciu na jednego zawodnika opłata wyniesie wówczas 2,5 złotego.

Zapisy przyjmowane będą do godziny 10 30 w dniu turnieju. Organizatorzy zapewniają dla każdej zapisanej osoby napój gratis oraz wiele wspaniałej zabawy. Serdecznie zapraszamy.

taurus / klub czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.