czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 grudnia 2009
  • wyświetleń: 1585

Recytowali w Oddziale Dziecięcym

W Oddziale Dziecięcym czechowickiej biblioteki w środę 26 listopada odbył się koncert laureatów gminnych konkursów recytatorskich ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Jako pierwszy wystąpił Michał Sieńczak, który zdobył pierwsze miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „Książki piękne jak kwiaty, dojrzałe jak owoce i te, które wzruszają”. Pokonał swoich kolegów fragmentem prozy Miry Jaworczakowej „Tak jak ja, i nie tak”. Konkurs zorganizowały nauczycielki z SP nr 5: Agnieszka Palarz, Izabela Kubus i Iwona Stańczyk.

Kolejnym wykonawcą była uczennica klasy III Katarzyna Karwacka, która zdobyła II miejsce w szkolnym - recytatorskim - konkursie patriotycznym. Kasia zaprezentowała fragment wiersza „Biało-Czerwona” K.I.Gałczyńskiego. Konkurs zorganizowała Anna Tomanek-Puda z SP nr 5. Laureaci otrzymali gromkie brawa od swoich kolegów oraz upominki od bibliotekarzy.

aka / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.