Wiadomości

  • 6 grudnia 2009
  • wyświetleń: 1588

Co się czyta w naszym urzędzie?

Za kilka dni dowiemy się kto zakupi i dostarczy prasę do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach. Międzyczasie przyjrzeliśmy się liście tytułów, które trafiają do rąk urzędników w naszej gminie.

Na liście gazet i czasopism, po które sięgają czechowiccy urzędnicy, znalazło się 40 tytułów, czyli o sześć mniej niż obecnie Najbardziej poczytną prasą jest "Rzeczpospolita", którą UM chce zamówić w 10 egzemplarzach. Do siedmiu biur trafia "Dziennik. Gazeta Prawna", a do sześciu pismo samorządowe "Wspólnota". Nieco mniejszą popularnością cieszą się: "Gazeta Czechowicka" (5 sztuk), "Gazeta Samorządu i Administracji" (4 sztuki) i "Gazeta Sołecka (3 sztuki). Jeszcze rzadziej urzędnicy sięgają po "Gazetę Wyborczą" i "Kronikę Beskidzką".

Na liście tytułów dominują przede wszystkim pisma poruszające tematykę prawną i samorządową dotyczącą finansów publicznych oraz planowania przestrzennego. W wykazie pojawiły się też dwa czasopisma komputerowe; jest także kilka periodyków, m.in.: "Aura", a także miesięcznik "Świat problemów".

O tym, kto dostarczy w 2010 roku do Urzędu Miejskiego powyższe czasopisma dowiemy się po 10 grudnia, kiedy zostaną odczytane oferty.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.