czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 grudnia 2009
  • wyświetleń: 1551

Turniej piłkarski o Puchar WOŚP

W dniu 12 grudnia (sobota) o godzinie 10.30 w Gimnazjum Publicznym nr 2 odbędzie się spotkanie organizacyjne turnieju piłki nożnej o Puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklama

Na spotkaniu będą przyjmowane zgłoszenia do turnieju i będzie to jedyna szansa na zapisanie się! Drużyny zainteresowane wzięciem udziału powinny dostarczyć na spotkanie wstępną listę uczestników oraz wpisowe w wysokości 100 złotych oraz 40 złotych dla drużyn złożonych wyłącznie z osób do 18 roku życia. Turniej odbędzie się 19 grudnia na sali gimnastycznej Gimnazjum Publicznego nr. 3. Jeśli turniej będzie się cieszył sporym zainteresowaniem zawody zostaną rozegrane na 2 salach gimnastycznych, a finał turnieju odbędzie się w niedzielę 20 grudnia w godzinach dopołudniowych.

Najlepsze drużyny zostaną uhonorowane pucharami, a zwycięzcy skromnymi upominkami w postaci sprzętu sportowego. Reszta drużyn otrzyma pamiątkowe dyplomy. Celem niniejszej inicjatywy jest zachęcenie społeczności lokalnych do aktywnego trybu życia oraz wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail: mrm@czechowice-dziedzice.pl.

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.