czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 grudnia 2009
  • wyświetleń: 1080

Spotkanie z emerytowanymi urzędnikami

W poniedziałek, 7 grudnia emerytowani pracownicy Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach uczestniczyli w tradycyjnym, corocznym spotkaniu opłatkowo-noworocznym.

Szacownych gości powitał Burmistrz Marian Błachut oraz Skarbnik Miasta Krystyna Wiącek. Organizacją spotkania, w którym uczestniczyło 28 emerytów - byłych pracowników magistratu, zajęła się Komisja Socjalna.

- Miło mi Państwa powitać i uczestniczyć w spotkaniu z Państwem. To dla mnie bardzo miła okoliczność, tym bardziej, że właśnie od spotkania z emerytowanymi pracownikami Urzędu Miejskiego zaczęło się moje urzędowanie na stanowisku Burmistrza. W 2006 roku właśnie emerytowani pracownicy naszego urzędu byli pierwszymi osobami, które przyszło mi przywitać jako nowy Burmistrz Czechowic-Dziedzic i jednocześnie kierownik Urzędu Miejskiego. Dziękuję za Waszą pracę i zaangażowanie i życzę, by każdy dzień emerytury, na którą Państwo zasłużyli po długoletniej pracy zawodowej, był pełen radości i zdrowia.

Burmistrz złożył również emerytowanym pracownikom magistratu serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne.

aka / czecho.pl, Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.