Wiadomości

  • 9 grudnia 2009
  • wyświetleń: 1306

Bezpieczna droga w Oddziale Dziecięcym

W świątecznym nastroju Oddział Dziecięcy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach prowadzi w grudniu zajęcia „Bezpieczna droga...”.

Przedszkolaki oraz dzieci ze szkół podstawowych poznają zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Podczas czytania opowiadań, rozwiązywania krzyżówek i rebusów każdy uczestnik zajęć ma szansę przekonać się, że opanowanie podstawowych zasad obowiązujących pieszego na ulicy nie jest aż takie trudne. W trakcie zajęć dzieci same zauważają, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze.

Każdy uczestnik po zdaniu „egzaminu” otrzymuje anielskie prawo jazdy w stylu: „Chcesz żyć wiecznie, więc poruszaj się bezpiecznie”. Nauczycieli oraz wychowawców zainteresowanych udziałem w zajęciach zapraszamy do Oddziału Dziecięcego ul. Niepodległości 32/34, tel. (32) 215 20 01 lub poprzez adres e-mail: dzieczdz@o2.pl.

aka / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.