Wiadomości

  • 22 kwietnia 2010
  • wyświetleń: 1671

Akcje krwiodawstwa w Kaniowie

W niedzielę, 25 kwietnia Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Bestwina organizuje akcję krwiodawstwa, która odbędzie się w Kaniowie.

Ambulans będzie czekał na krwiodawców na parkingu przy kościele w godzinach od 9 do 13, rejestracja dawców do godziny 12.30.

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Miasta i Gminy Czechowice – Dziedzice apeluje do czechowickich krwiodawców o liczny udział w akcji. Ponieważ w kwietniu nie ma już akcji krwiodawstwa w Czechowicach – Dziedzicach, Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Miasta i Gminy Czechowice-Dziedzice na prośbę rodziny Pana Jarosława Bolka - mieszkańca Czechowic – Dziedzic zwrócił się z prośbą o pomoc do bestwińskiego Klubu.

Wystarczy zadeklarować w trakcie rejestracji, że krew oddawana jest na rzecz Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie, gdzie Pan Jarosław Bolek będzie przechodził operację onkologiczną.

danielek2002 / klub czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.