czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 grudnia 2009
  • wyświetleń: 5692

Zaprosił panie i stracił 5700 złotych

Dwie kobiety, które zaprosił do siebie mieszkaniec Czechowic-Dziedzic okazały się złodziejkami. W czasie alkoholowej libacji skradły blisko 6 tysięcy złotych i w pośpiechu uciekły z mieszkania.

Reklama

Mieszkaniec Czechowic-Dziedzic zaprosił do swojego mieszkania przy ulicy Niepodległości dwie przypadkowo spotkane kobiety. W czasie imprezy, która była suto zakrapiana alkoholem, właściciel mieszkania zasnął. Kobiety wykorzystały ten fakt, przeszukały jego kieszenie i skradły 5700 zł.

Kiedy pokrzywdzony się ocknął i stwierdził brak pieniędzy, powiadomił o kradzieży policjantów. Czechowiccy policjanci ustalili i zatrzymali sprawczynie. Okazały się nimi dwie czechowiczanki w wieku 54 i 56 lat. Niestety, część zrabowanych pieniędzy zdążyły już wydać na własne potrzeby. Teraz za kradzież mogą trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.